Beschrijving
Vanaf vandaag staat dit prachtige appartement bij ons in de verhuur!
Dit unieke appartement is gelegen aan de (gewilde) Voordijk te Barendrecht, de woning bevindt zich in een prachtige boerderij.
Parkeren is mogelijk op eigen terrein voor 2 auto’s. De woning wordt gestoffeerd verhuurd.
De woning is niet geschikt voor kinderen en/of honden. U mag gebruik maken van het ruime terras met gas barbecue, welke zich voor de voordeur bevindt.
De woning heeft een perfecte ligging ten opzichte van diverse voorzieningen, zoals; het openbaar vervoer, diverse uitvalswegen, het winkelcentrum ‘Carnisse Veste’ en diverse recreatievoorzieningen.
De huurprijs van €1750,= is inclusief gas, water, licht, opstal en inboedelverzekering, een KPN televisie abonnement en WIFI.
Indeling:
Begane grond:
Vanaf de prachtige entree, welke is voorzien van een grote dubbele deur, heeft u toegang tot een zeer ruime hal met trapopgang naar de eerste verdieping. De entree beschikt over een mooie antraciete plavuizen vloer.
Eerste verdieping:
De eerste verdieping is voorzien van de keuken, de badkamer, de slaapkamer en een toiletruimte.
De moderne zwarte keuken is voorzien van een 2 pits-elektrische kookplaat, een afzuigkap, en een koelkast met vriesvak. Het geheel is mooi afgewerkt met een donkergrijs werkblad.
De moderne badkamer is geheel betegeld en is voorzien van een douchecabine en een mooi zwart wastafelmeubel met spiegelkast. Ook beschikt de badkamer over een plafond met spots, wat voor een gezellige sfeer zorgt.
De zeer ruime slaapkamer is voorzien van airconditioning , vloerbedekking en een dakraam voorzien van een lichtdicht rolgordijn. Ook de slaapkamer beschikt over spots in het plafond. De slaapkamer is voorzien van authentieke houten balken, wat voor een gezellige sfeer zorgt.
De moderne zeer ruime toiletruimte is voor de helft betegeld en is voorzien van een wandcloset en een fonteintje.
Tweede verdieping:
Deze tussenverdieping beschikt over een kast met wasmachine. De vloer is voorzien van vloerbedekking. Ook deze ruimte is voorzien van een authentiek raam en balken. Prachtig! Deze ruimte kunt u inrichten als kantoorruimte of als zitruimte.
Derde verdieping:
De derde verdieping is een zeer royale woonkamer en is voorzien van vloerbedekking en twee ramen wat voor veel lichtinval zorgt. De derde verdieping bevindt zich onder de rieten kap en heeft een zeer sfeervol metershoog plafond voorzien van balken.
Bijzonderheden:
- Gelegen op een zeer mooie locatie;
- Gestoffeerd in de verhuur;
- De gehele woning is voorzien van verlichting;
- Het huis is afgeschermd middels een elektrisch hek + parkeren mogelijk op eigen terrein (2 auto’s);
- Huurperiode is 1 jaar.
- Borgsom 1 maand huur;