Beschrijving
Deze prachtige bungalow met een patio ligt in de leuke en kindvriendelijke wijk Carnisselande. De woning is zeer ruim met maar liefst 105m2 woonoppervlakte. De woning beschikt over een zeer ruime woonkamer met halfopen keuken, twee slaapkamers, een badkamer een berging en een patio.
In de nabije omgeving zijn alle voorzieningen zoals het openbaar vervoer, gezondheidscentra en het winkelcentrum Carnisse Veste te vinden. Hiernaast zijn de uitvalswegen binnen enkele minuten te bereiken met de auto en u kunt ook heerlijk tot rust komen in de natuurgebieden zoals de Rhoonse Grienden en de Gaatkensplas.
Indeling
Begane grond
U komt binnen in de ruime hal die toegang biedt tot de berging, het toilet en de woonkamer. De berging is ook te bereiken via de tweede buitendeur en biedt toegang tot de patio. Ook is de berging voorzien van een wasmachineaansluiting. Het toilet is voorzien van een fonteintje en is deels betegeld met een witte kleur tegel. De hal en de berging zijn betegeld met een zalmkleurige tegel.
De glazen deur biedt toegang tot de ruime woonkamer. Hier kunt u meerdere zithoekjes creëren vanwege de grote ruimte. Een groot deel van de begane grond is voorzien van een zalmroze vloerbedekking. Er is veel lichtinval, doordat er aan de voorzijde van de woonkamer gebruik is gemaakt van grote raampartijen. Ook is er een kleiner raam aan de rechterzijde met een glas in lood detail.
Op dit moment is de eethoek voor de keuken geplaatst en ook hier is veel lichtinval, doordat er een glazen schuifdeur is die toegang biedt tot de patio.
De halfopen keuken is voorzien van een ruim aanrechtblad, een oven van ATAG een 4 pits gasfornuis en ingebouwde apparatuur, zoals de koelkast en de vriezer. De keuken is afgewerkt me een bruinkleurig aanrechtblad en crèmekleurige keukenkastjes. Vanaf de keuken is de vloer weer voorzien van dezelfde tegel als in de hal en de berging.
De glazen deur in de keuken biedt toegang tot de hal, de slaapkamers en de badkamer. In de hal is er een vaste kastenwand gemaakt waar u een hoop spullen op kunt bergen.
De eerste slaapkamer wordt op dit moment gebruikt als kledingkamer, maar hier kan ook een slaapkamer van gemaakt worden. De tweede slaapkamer is wat ruimer dan de eerste slaapkamer. De slaapkamers bieden toegang tot de patio en zijn voorzien van dezelfde crèmekleurige vloerbedekking als in de woonkamer. Net zoals de rest van de woning zijn de slaapkamers voorzien van rolluiken.
De badkamer is deels betegeld in een witte kleurstelling en is voorzien van een douche, een wastafel, een wastafelmeubel en een extra toilet.
De patio van de woning is gelegen op het noorden en bevat veel privacy. Doordat de woning bestaat uit 1 woonlaag kunt u de hele dag genieten van de zon. Verder is de patio geheel betegeld en is er een blokhutje aanwezig met een overkapping.
Bijzonderheden
Bijzonderheden
- Bungalow met onderhoudsvrije patio;
- Twee slaapkamers en een badkamer;
- Gehele woning voorzien van rolluiken;
- Blokhutje met overkapping;
- Kindvriendelijke wijk;
- Alle voorzieningen in de buurt;
- Oplevering in overleg.
Uw eigen woning nog niet verkocht? Wij komen graag bij u langs! Bel voor een vrijblijvend verkoopgesprek!