Beschrijving
Dit fantastische, ruime appartement op de tweede etage staat nu te koop!
Het appartement beschikt over een berging, een riant balkon, welke uitzicht geeft op het Riederpark en 2 ruime slaapkamers.
Het appartementencomplex ‘’Het hoge Huys’’ heeft een perfecte ligging in de wijk Riederhoek. De ligging biedt verschillende voorzieningen zoals; verschillende winkels, openbaar vervoer, sportgelegenheden, diverse uitvalswegen, scholen en diverse recreatie voorzieningen. Tevens is naast het complex het Riederpark gelegen waar u heerlijk kunt wandelen.
Het appartement is ruim opgezet en heeft twee slaapkamers, een lichte woonkamer met aangrenzend de open keuken, een nette badkamer en een terras.
Indeling
Begane grond
Een gesloten entree met bellentableau, brievenbussen en een intercomsysteem. Afgesloten centrale hal met trappenhuis en lift. Ook heeft u hier toegang tot de bergingen.
2e Verdieping
De entree is voorzien van; de meterkast, berging met de CV opstelling. De hal biedt toegang tot de woonkamer, de slaapkamers, badkamer, toiletruimte met een closet en fontein.
De ruime en lichte woonkamer is voorzien van een laminaatvloer en riante raampartijen wat voor een royale lichtinval zorgt. Vanuit de woonkamer is het terras te bereiken, welke op het zonnige zuiden ligt, waar u vanaf ’s morgens vroeg tot ’s avonds laat kunnen genieten van de zon.
De open keuken is in wit-eiken kleur met een witte (metro)tegel op de muur. De ruimte is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals; een keramische kookplaat, geïntegreerde afzuigkap, oven, magnetron en een koel-vriescombinatie.
De ruime master bedroom is voorzien van een tapijtvloer, een 2 deurs linnenkast, riante raampartij waardoor er veel lichtinval is. Ook heeft u in deze slaapkamer toegang tot het terras middels een schuifpui.
De tweede slaapkamer is voorzien van dezelfde tapijtvloer als de master bedroom, een vaste kastenwand en twee royale raampartijen waardoor er veel lichtinval is.
De badkamer is geheel betegeld en is voorzien van een douche, wastafelmeubel met spiegelkast, wandcloset en een design radiator.
Bijzonderheden
- Ruim en licht appartement gelegen op de tweede verdieping;
- Actieve VvE aanwezig, €128,- per maand;
- Zonnig terras gelegen op het zuiden;
- Centraal gelegen t.o.v. winkels en openbaar vervoer;
- Berging in de onderbouw;
- Oplevering medio december 2021
Uw eigen woning nog niet verkocht? Wij komen graag bij u langs! Bel voor een vrijblijvend verkoopgesprek!